WindowsFirmaProgramy kadrowo-płacoweKadry, Płace i ZUS PRO

Kadry, Płace i ZUS PRO9.5.6.32

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kadry, Płace i ZUS PRO firmy dGCS Biznesmen to kompleksowy program wspomagający pracę działów kadr i rachuby płac w firmach o praktycznie dowolnej wielkości i dowolnym profilu działalności.

Wyróżnia się rozbudowanym i elastycznym systemem naliczania płac według różnych systemów wynagradzania, z precyzyjnie definiowanymi składnika płacowymi, według swobodnie ustalanych algorytmów i z uwzględnieniem najróżniejszych form prawnych. Program pozwala ponadto m.in. na prowadzenie pełnej ewidencji kadrowej pracowników, generowanie różnego rodzaju dokumentów, zestawień i deklaracji, naliczanie zasiłków chorobowych oraz ułatwia prowadzenie rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS.

Kadry, Płace i ZUS PRO oferuje automatyczny eksport danych do programu Płatnik i generowanie raportów na potrzeby GUS. Umożliwia pracę w sieci, tworzenie wielu firm i współpracuje z rejestratorami czasu pracy.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.213 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań7 389
Data aktualizacji7 kwi 2019
Rozmiar pliku452.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)