WindowsFirmaProgramy branżoweKalkulator Procesów Technologicznych

Kalkulator Procesów Technologicznych1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kalkulator Procesów Technologicznych (KTP) to specyficzne, ale w wielu branżach bardzo pomocne narzędzie służące do kalkulacji czasów maszynowych i kosztów wytwarzania oraz planowania i optymalizacji procesów obróbki skrawaniem.

Aplikacja pozwala na szybkie, wygodne i precyzyjne tworzenie wycen i ofert oraz na generowanie danych wejściowych dla systemów planowania i organizacji produkcji. Standardowo zawiera m. in. parametryzowane zabiegi cięcia, wiercenia, toczenia konwencjonalnego, toczenia CNC, frezowania, frezowania obwiedniowego i dłutowania uzębień, szlifowania i obróbki cieplnej.

KPT może funkcjonować jako samodzielne rozwiązanie, jak również możliwa jest integracja z innymi systemami organizacyjnymi, np. klasy ERP.

Uwaga!

Na stronie producenta dostępna jest szczegółowa dokumentacja do programu wraz z przykładami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.515 ocen
Twoja ocena
ProducentIndingo s.c.
Liczba pobrań15 471
Data aktualizacji18 maj 2006
Rozmiar pliku1.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)