WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioKanto Audio Mix
Kanto Audio Mix ikona

Kanto Audio Mix1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kanto Audio Mix to wielofunkcyjne narzędzie do edytowania plików muzycznych, które skierowane jest do użytkowników systemu operacyjnego Windows.

Program oferuje wiele przydatnych opcji umożliwiających modyfikowanie utworów zapisanych w takich formatach jak MP3, MIDI oraz KAR. Kanto Audio Mix pozwala na łączenie utworów, usuwanie zbędnych fragmentów dźwięków audio, dodawanie ścieżek dźwiękowych do wybranych plików, modyfikowanie głośności, prędkości czy też wielu innych aspektów w swoich ulubionych piosenkach. Możliwe jest ponadto usuwanie wokalu czy też tworzenie dzwonków, których użyjemy na smartfonie.

Co ciekawe, Kanto Audio Mix może posłużyć również jako konwerter. Za pomocą tego narzędzia przekształcimy utwór zapisany w formacie MP3 do OGG, WAV, MP4, M4A lub AAC, a także MIDI do formatów MP3, WAV, OGG, AAC i M4A. Aplikacja pozwala na wyodrębnianie muzyki z teledysku i zapisywanie jej do pliku audio.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań466
Data aktualizacji14 maj 2018
Rozmiar pliku4.22 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Kanto Audio Mix ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)