AndroidPodróże i transportInformatory turystyczneKarkonosze
Karkonosze ikona

Karkonosze3.0.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Karkonosze to mobilny przewodnik nie tylko dla turystów którzy udają się w te rejony naszego kraju. Pozwala poszerzyć wiedzę oraz ubogacić nasze wyprawy.

Przy uruchomieniu aplikacja sprawdza czy mamy aktualną bazę obiektów, tras i zdjęć. W razie odnalezienia nowszej wersji proponuje jej pobranie. Już na start wita nas bardzo dobrze przygotowane menu z interaktywnymi motywami. Jest nie tylko ładne, ale i wpisuje się w specyfikę nowych wersji systemu Android.

Dostępne kategorie to: miejsca, trasy, informacje praktyczne, wydarzenia i mapa. Dodatkowo z dolnego menu możemy w szybki sposób sprawdzić pogodę, informacje oraz przejść do ulubionych. Miejsca to podzielona na kilka mniejszych kategorii spora baza obiektów, które warto zwiedzić. Wzbogacono je o materiały zdjęciowe czy też dane kontaktowe. Dodatkowo możemy je sortować i filtrować za pomocą kilku mechanizmów.

Trasy pozwalają sprawdzić gdzie warto się wybrać z podziałem na różne formy podróżowania. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy wypraw pieszych, rowerowych jak i za pomocą rakiet śnieżnych czy też koni. Trasę mamy podaną także na mapie, wraz z przybliżonym czasem i opisem.

Równie bogatą bezę informacji dla każdego turysty oferują dwie ostatnie kategorie. Za ich pomocą odnajdziemy ciekawe koncerty czy też pobliskie apteki. Karkonosze to niezbędna pozycja dla każdego kto się wybiera w te rejony, a dla konkurencji dobry wzór do naśladowania.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań585
Data aktualizacji11 sty 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Karkonosze ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)