bErdHnsl
Kaspersky Internet Security ikona

Kaspersky Internet Security

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

Kaspersky Internet Security to pakiet ochronny dla urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą systemu Android. Stworzyła go firma, która od lat zajmuje się bezpieczeństwem i ochroną użytkowników komputerów PC, w związku z czym korzysta on z wielu modułów, a także chmury obliczeniowej producenta do szybszego reagowania na zagrożenia płynące z Internetu.

bErdHnsn

Aplikacja przy pierwszym uruchomieniu zaproponuje nam założenie konta w serwisie Kaskersky, bądź też zalogowanie się na nie. Dzięki niemu możemy skorzystać z naszej ważnej licencji na pakiet także na urządzeniu mobilnym. Nie jest to jednak konieczne i możemy pominąć ten krok. Pakiet zapewnia wszystkie najważniejsze funkcje ochronne. Jego głównym składnikiem jest moduł antywirusowy, który chroni użytkownika przed szkodliwym oprogramowaniem. Umożliwia on wykonanie ręcznego skanowania w trzech różnych trybach: szybkim, gdzie sprawdzane są tylko zainstalowane aplikacje; pełnym, który sprawdza z kolei wszystkie pliki znajdujące się w pamięci urządzenia, a także skanowanie konkretnego folderu. Antywirus działa ponadto automatycznie i skanuje nowe aplikacje zaraz po ich zainstalowaniu. Wykrywa on adware, auto-dialery i inne zagrożenia tego typu, korzysta również z możliwości chmury obliczeniowej firmy Kaspersky. Wykryte zagrożenia znajdują się w kwarantannie, do której użytkownik ma bezpośredni dostęp i w razie fałszywego alarmu może je z niej przywrócić.

Warto także wspomnieć o ochronie podczas przeglądania stron internetowych. Moduł ten integruje się z przeglądarką androida oraz Google Chrome i skanuje przeglądane witryny w poszukiwaniu zagrożeń. Chroni także przed witrynami phishingowymi. Dzięki modułowi filtrowania połączeń możliwe jest z kolei blokowanie niechcianych połączeń telefonicznych i wiadomości SMS od wybranych numerów i kontaktów.

Dodatkowy moduł ochrony prywatności umożliwia użytkownikowi ukrycie niektórych wrażliwych danych takich jak informacje o połączeniach, kontakty czy też wiadomości SMS. Pakiet zawiera również funkcję Anti-Theft, po której aktywacji (wymagane konto Kaspersky) możliwe jest zdalne lokalizowanie oraz blokowanie urządzenia za pośrednictwem odpowiedniej strony internetowej. Pakiet wymaga wykupienia odpowiedniej subskrypcji aby odblokować jego pełne możliwości. Dostępny jest darmowy okres próbny trwający miesiąc. Po jego zakończeniu Pakiet nie będzie działał automatycznie, lecz ręczne skanowanie nadal będzie możliwe.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.08 ocen
ProducentKaspersky Lab
Liczba pobrań3 607
Data aktualizacji5 lip 2021
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaTestowa (demo)
Kaspersky Internet Security ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bErdHntj