WindowsArchiwumProgramy archiwalneKatalog Elektronika
Katalog Elektronika ikona

Katalog Elektronika0.9.9.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Katalog Elektronika to niewielka i bardzo prosta w obsłudze aplikacja, służąca do katalogowania podzespołów elektronicznych w małym serwisie lub domowym warsztacie.

Program kierowany jest do różnego rodzaju użytkowników, zarówno rozpoczynających swoją przygodę z elektroniką, jak również tych bardziej zaawansowanych, którzy prowadzą już własne warsztaty. W obu przypadkach aplikacja pozwala w wygodny sposób zarządzać posiadanymi podzespołami, organizować je w projekty do wykonania oraz generować raporty dotyczące stanu posiadanych komponentów. Narzędzie wyposażone zostało w funkcję wyszukiwania w serwisach: elenota.pl, allegro.pl, google.pl, alldatasheet.com.

Każdy dodawany do katalogu podzespół charakteryzować może wiele parametrów opisujących rodzaj elementu, jego wartość, obudowę, typ i kategorię, cenę, lokalizację itp. Katalog Elektronika nie posiada żadnych ograniczeń co do wielkości tworzonej bazy. Użytkownik może katalogować dowolną ilość podzespołów, tworzyć wiele kategorii, a nawigację pomiędzy nimi ułatwia wbudowana wyszukiwarka. Z jej pomocą możemy m.in. odszukiwać elementy według ich nazwy, kategorii itp.

Zgromadzona przy użyciu aplikacji baza podzespołów elektronicznych może być bardzo łatwo eksportowana i w razie potrzeby również importowana. Program daje możliwość wyboru elementów z katalogu, które mają zostać zapisane lub odtworzone. Operacje związane z kopiami zapasowymi baz odbywają się za pośrednictwem plików, których struktura zapisana jest w XML.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
ProducentBastek79
Liczba pobrań1 670
Data aktualizacji8 sty 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Katalog Elektronika ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)