WindowsAkcesoriaInne akcesoriaKbdKaz 500
KbdKaz 500 ikona

KbdKaz 5001.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

KbdKaz 500 to specyficzne narzędzie, które wprowadza w systemie nowy układ klawiatury z ponad 500 dodatkowymi znakami. Pozwala ono wygodnie korzystać z amerykańskiej wersji napisów na klawiszach w standardowych (używanych w Polsce) klawiaturach.

Program, a raczej układ klawiatury, który jest przez niego oferowany stanowi doskonałą alternatywę dla standardowych metod wprowadzania znaków, których próżno szukać na klawiaturze. Po opanowaniu prostych zasad obsługi pozwala on na dużo prostsze wprowadzanie wspomnianych znaków, niż ma to miejsce w przypadku tablic znaków, ich wprowadzania w postaci numerycznej lub przełączania klawiatur. Co istotne, nowy układ nie koliduje w żadnym stopniu z standardową metodą wprowadzania znaków.

KbdKaz 500 instaluje w systemie dodatkową bibliotekę DLL odpowiedzialną za układ klawiatury, identyczną jak wszystkie pozostałe układy. Dzięki temu przełączanie pomiędzy poszczególnymi układami odbywać się może za pośrednictwem wbudowanych w systemie narzędzi.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.742 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 136
Data aktualizacji2 cze 2015
Rozmiar pliku2.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
KbdKaz 500 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)