WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówKD MAX
KD MAX ikona

KD MAXv6

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

KD Max to program do projektowania kuchni, mebli kuchennych i szaf wnękowych, przeznaczony dla projektantów wnętrz i producentów mebli. Można w nim tworzyć pojedyncze meble, a dzięki dodatkowym bibliotekom innych producentów także wizualizacje kuchni, łazienek, sypialni i innych pomieszczeń.

W KD Max można korzystać z gotowej bazy obiektów oraz budować dowolne meble skrzyniowe i szafy wnękowe. Projektant ma wolność tworzenia kształtów i rozmiarów mebli, przy czym program może automatycznie wstawiać blaty, cokoły i listwy, a także automatycznie zmieniać wszystkie fronty i uchwyty w projekcie. Podczas projektowania program wykrywa kolizje i umożliwia automatyczne przyciąganie elementów.

KD Max ma możliwość pracy z modułem szaf i importowania zewnętrznych materiałów – modeli 3DS, DWG, DXF i SKP, a także tekstur. Program dalej dostęp do kilkudziesięciu bibliotek gotowych modeli. Ponadto można tworzyć fotorealistyczne rendery mebli, panoramiczne wizualizacje pomieszczeń, rozkroje i dokumentację.

Przed pobraniem programu można wybrać, czy będzie używany przez klienta indywidualnego do projektowania prywatnej kuchni, czy przez firmę przed zakupem. KD Max wymaga karty graficznej kompatybilnej z OpenGL i przynajmniej 512 MB RAM-u (zaleca się 1 GB). Wersja próbna programu działa przez 30 dni.

Na adres e-mail podany przy pobieraniu, poza odnośnikiem do pobrania programu, dostaniemy też linki do podręczników, które pomogą nauczyć się modelować i tworzyć wizualizacje.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.08 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań36 109
Data aktualizacji5 lip 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
KD MAX ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)