AndroidBezpieczeństwoBezpieczeństwo osobisteKeepsafe Photo Vault
Keepsafe Photo Vault ikona

Keepsafe Photo Vault11.4.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Keepsafe Photo Vault to niewielka aplikacja umożliwiająca zabezpieczenie dostępu do multimediów na rozmaite sposoby.

Możemy po prostu nadać kod PIN w aplikacji lub wybrać uwierzytelniania odciskiem palca. Dzięki temu osoby niepowołane nie będą mogły zobaczyć posiadanych przez nas fotografii czy filmów znajdujących się w pamięci smartfona lub tabletu. Z narzędzia warto skorzystać również wtedy, gdy chcemy zabezpieczyć kopie ważnych dokumentów, jak na przykład dowód osobisty, prawo jazdy czy karta kredytowa.

Keepsafe Photo Vault jest bardzo prosty w obsłudze. Działanie użytkownika ogranicza się głównie do zdefiniowania sposobu zabezpieczenia i wybrania plików w celu przeniesienia ich do przechowalni Keepsafe Photo. Co istotne, program zawiera funkcję synchronizacji danych między urządzeniami, co sprawia, że można z niego korzystać w formie prywatnej chmury (jest to również swojego rodzaju kopia zapasowa danych).

Na tym jednak nie koniec, bo Keepsafe Photo Vault został wyposażony w inne, przydatne funkcje. Możemy skierować urządzenie przenośne w dół, by natychmiast zablokować program. Jeśli natomiast zdecydujemy się udostępnić zdjęcie innej osobie, sami zadecydujemy, jak długo będzie ono wyświetlanie na ekranie odbiorcy.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKeepsafe
Liczba pobrań98
Data aktualizacji10 lut 2023
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Keepsafe Photo Vault ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)