WindowsArchiwumProgramy archiwalneKeriver 1-Click Restore Free

Keriver 1-Click Restore Free3.0.1

zabezpiecz pobieranie

Keriver 1-Click Restore Free jest prostym w obsłudze i użytecznym narzędziem do tworzenia i przywracania pełnych kopii zapasowych system Windows. Charakteryzuje się ono możliwością tworzenia snapshotów nawet w trakcie działa środowiska operacyjnego.

Program oferuje funkcje, pozwalające tworzyć dowolnego rodzaju kopie zapasowe – przyrostowych oraz różnicowych. Jego główną zaletą jest możliwość tworzenia dowolnej ilości skompresowanych obrazów systemu i przywracanie wybranego nawet po pełnym sformatowaniu partycji systemowej. Backupy zapisywane mogą być na innej partycji, ale również zewnętrznym dysku twardym czy pendrive’ie. Wraz z Keriver 1-Click Restore Free dostarczane jest narzędzie do tworzenia dysków ratunkowych. Przywracanie systemu odbywa się tylko z poziomu konsoli, uruchamianej przed do startem środowiska Windows.

Keriver 1-Click Restore Free wykonuje kopie 1:1 (kompresja około 40%), nie wpływając na wydajność systemu po jego przywróceniu z jednej z dostępnych kopii zapasowych. Dodatkowym atutem programu jest intuicyjny interfejs graficzny, dostępny w polskiej wersji językowej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.213 ocen
Twoja ocena
ProducentKeriver
Liczba pobrań2 779
Data aktualizacji15 lut 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)