bDTUYtiZ
Keyboard & Mouse Simulator ikona

Keyboard & Mouse Simulator1.2

Strona głównaWindowsAkcesoriaSterowanie komputeremKeyboard & Mouse Simulator
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Keyboard & Mouse Simulator to narzędzie umożliwiające zautomatyzowanie wszystkich możliwych akcji wykonywanych za pomocą klawiatury i myszki.

bDTUYtjb

Aplikacja jest przydatna szczególnie wtedy, gdy regularnie wykonujemy te same czynności na komputerze, a nasze działania nie wymagają specjalistycznej wiedzy (np. wprowadzanie określonych danych tekstowych). Keyboard & Mouse Simulator imituje działania prawdziwego użytkownika, pozwalając mu zaoszczędzić czas, który można przeznaczyć na zajęcie się bardziej produktywnymi zadaniami. Jednocześnie aplikacja okazuje się bardzo pomocna w grach wideo, które wymagają na przykład wielokrotnego kliknięcia myszą.

Keyboard & Mouse Simulator charakteryzuje się bardzo intuicyjnym interfejsem i jest niezwykle prosty w obsłudze. Korzystanie z programu ogranicza się wyłącznie do utworzenia listy działań i poleceń lub też zarejestrowaniu akcji wykonywanych na klawiaturze i myszy, które następnie zostaną odtworzone przez program. Narzędzie może "zapamiętywać" oczywiście nieskomplikowane akcje, jak i znacznie bardziej złożone kombinacje.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Keyboard & Mouse Simulator 1.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Producent2xDSoft
Liczba pobrań769
Data aktualizacji28 cze 2017
Rozmiar pliku10.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Keyboard & Mouse Simulator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTUYtjG
bDTUYtjX