WindowsArchiwumProgramy archiwalneKeyparc

Keyparc0.9.3.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Keyparc to darmowa aplikacja przeznaczona do ochrony plików w systemach Windows, Linux i Mac OS X. Program pozwala na szyfrowanie danych, a także ich ochronę podczas pracy.

Aplikacja wymaga rejestracji na stronach producenta - aby skorzystać z Keyparc należy podać adres e-mail. Oprócz ochrony danych program umożliwia dodatkowo na bezpieczne udostępnianie plików znajomym oraz współpracownikom. Wystarczy w interfejsie dodać osobę, z którą chcielibyśmy podzielić się materiałami. Keyparc instaluje się w pasku menu, skąd możemy uzyskać doń szybki dostęp. Użytkownik może zmieniać ustawienia w profilu - hasło dostępu czy dane osób, z którymi dzielimy się plikami. Program współpracuje z takimi kontami internetowymi jak Google, Yahoo! czy Windows Live ID. Dane są szyfrowane w takich formatach jak AES, NTT/Mitsubishi Camellia czy 3DES (Data Encryption Standard).

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań959
Data aktualizacji24 lip 2010
Rozmiar pliku3.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)