AndroidBezpieczeństwoKontrola rodzicielskaKid's Shell - Kącik dla dzieci
Kid's Shell - Kącik dla dzieci ikona

Kid's Shell - Kącik dla dzieci2.5.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kid's Shell - Kącik dla dzieci to program, dzięki któremu można skonfigurować smartfon lub tablet w taki sposób, by udostępnić dziecku tylko niektóre aplikacje, blokować połączenie internetowe oraz rozmowy telefoniczne, a także ustalić dopuszczalny czas pracy z urządzeniem.

Aplikacja oferuje dwa tryby pracy: Rodzica (w którym ustalimy naszą rolę jako głównego użytkownika programu) oraz Dziecka - w nim możliwe jest tylko korzystanie z programów widocznych na ekranie głównym nakładki na system operacyjny urządzenia. Tryb rodzica włączymy, wykonując wcześniej proste działanie matematyczne.

Aby skorzystać z aplikacji Kid's Shell - Kącik dla dzieci, należy wcześniej wyrazić zgodę, aby zastąpiła ona główny launcher używany przez nas na smartfonie lub tablecie. Gdy to zrobimy, na ekranie głównym wyświetlą się skróty do programów przewidzianych dla dzieci. To m.in. dzienniczek, gra na ćwiczenie pamięci, kolorowanki i proste gry. By je uruchomić, wcześniej trzeba pobrać każdą z nich ze sklepu Google Play, a instalowanie jest możliwe jedynie w trybie rodzica. Program pozwala też ustalić czas, przez który powłoka Kid's Shell - Kącik dla dzieci będzie aktywna na urządzeniu. Możemy także usunąć dostęp do systemowego paska powiadomień i odciąć dostęp do wszystkich aplikacji zainstalowanych na urządzeniu lub wskazać tylko te, których dziecko może używać.

W wersji bezpłatnej aplikacja jest okrojona z niektórych funkcji. Wszystkie możliwości przewidziane w programie znajdziemy, kupując wersję Pro za ok. 17 zł. To możliwość blokowania połączenia z internetem oraz zmiany tapety widocznej na ekranie powłoki dla dzieci, dodawanie grup aplikacji, widżetów, plików multimedialnych oraz skrótów do kontaktów na ekranie dla dzieci. W wersji Pro znajdziemy też możliwość automatycznego blokowania ekranu urządzenia, gdy minie ustalony przez nas czas, w którym dziecko może bawić się smartfonem lub tabletem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWhisper Arts
Liczba pobrań530
Data aktualizacji14 lut 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Kid's Shell - Kącik dla dzieci ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)