WindowsArchiwumProgramy archiwalneKidzBrowser

KidzBrowser2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bardzo prosta przeglądarka internetowa dedykowana najmłodszym Internautom (od 4 lat) rozpoczynającym zabawę z komputerem. KidzBrowser oferuje rodzicom opcje umożliwiające wprowadzenie stron WWW jakie dziecko może przeglądać oraz umożliwia kontrolowanie w jakich godzinach korzysta ono z Internetu. Strony WWW dostępne są za pomocą definiowanych przez rodziców przycisków, dziecko samo nie może wprowadzić adresu. Program dodatkowo oferuje filtr umożliwiający blokowanie stron z niepożądanymi treściami (głównie pornografią) by dziecko nie trafiło na tego typu materiały. Oczywiście bezpośrednio dziecko nie może wejść na tego typu witryny ponieważ może skorzystać jedynie z predefiniowanych adresów jednak filtr zabezpiecza przed dotarciem w takie miejsca za pomocą różnego rodzaju aktywnych linków umieszczonych na stronach dozwolonych.

Przeglądarka nie szyfruje danych i stosunkowo łatwo jest edytować filtry czy dozwolone strony ręcznie bez posiadania hasła do panelu jednak z aplikacji mają korzystać najmłodsi więc prawdopodobieństwo wprowadzania tego typu zmian jest znikome. KidzBrowser oparty jest na silniku przeglądarki Internet Explorer.

Uwaga!

Podstawowy login do panelu sterowania (mała ikonka z domkiem w prawej części menu) i hasło do panelu to odpowiednio "parents" i "parent".

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentKidzBrowser
Liczba pobrań10 933
Data aktualizacji22 lis 2006
Rozmiar pliku5.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)