AndroidGryStrategiczneKing of Avalon: Dragon Warfare
King of Avalon: Dragon Warfare ikona

King of Avalon: Dragon Warfare18.9.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

King of Avalon: Dragon Warfare to nieskomplikowana gra strategiczna w czasie rzeczywistym, która oferuje możliwość rywalizacji przeciwko innym użytkownikom z całego świata.

W tym MMO zrobimy wszystko, by zostać królem. Nie będzie to oczywiście łatwe zadanie, ale chcąc osiągnąć ten cel należy zbudować potężną armię i pozyskać legendarny miecz Excalibur. Zaczniemy od ulepszenia własnej bazy, gdzie zajmiemy się dokonywaniem modyfikacji w rozmaitych budynkach, rekrutowaniem jednostek, handlowaniem przedmiotami oraz nawiązywaniem kontaktów z pozostałymi graczami za pośrednictwem wbudowanego czatu.

King of Avalon: Dragon Warfare pozwala – uwaga – na wytrenowania smoka. Dzięki wykorzystaniu możliwości tego fikcyjnego stworzenia będziemy znacznie silniejsi. Oczywiście użycie siły fizycznej, niezależnie od tego, czy chodzi o smoka, czy też zwykłe jednostki (np. piechurów i łuczników), nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, dlatego też w King of Avalon: Dragon Warfare można zawierać sojusze.

King of Avalon: Dragon Warfare to gra free-to-play. Jest ona dostępna do pobrania za darmo, ale trzeba się liczyć z obecnością mikropłatności, dzięki którym nabędziemy dodatkowe przedmioty za prawdziwe pieniądze.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 393
Data aktualizacji14 cze 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
King of Avalon: Dragon Warfare ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)