WindowsObsługa urządzeń mobilnychUsuwanie zabezpieczeńKingo ROOT
Kingo ROOT ikona

Kingo ROOT1.5.8

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kingo ROOT (wcześniej: Kingo Android Root) to darmowe i co istotne skuteczne narzędzie przeznaczone do rootowania wszelakiego rodzaju smartonów i tabletów, pracujących pod kontrolą Androida. Doskonale radzi sobie ono z urządzeniami wiodących marek (Samsung, Sony, HTC, LG itp.), jak również tymi mniej znanych producentów.

Program jest banalnie prosty w obsłudze i do pomyślnego przeprowadzenia procesu rootowania nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Stanowi on bardzo dobre rozwiązanie dla mniej doświadczonych użytkowników smartfonów i umożliwia niemalże automatyczne rootowanie urządzenia. Wystarczy, że aktywujemy na smartfonie tryb debugowania USB, podłączymy go do komputera za pośrednictwem kabla USB, a Kingo ROOT samoczynnie zainstaluje wszystkie niezbędne sterowniki i zaproponuje zrootowanie urządzenia.

W razie niepowodzenia Kingo ROOT wyświetli opcję ponownej próby rootowania. Nie zabrakło również funkcji 'Remove Root', pozwalającej szybko i sprawnie przywrócić urządzenie do domyślnych ustawień.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.647 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań269 398
Data aktualizacji16 mar 2018
Rozmiar pliku18.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Kingo ROOT ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (7)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (234)