Kingo ROOT ikona

Kingo ROOT1.5.8

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kingo ROOT (wcześniej: Kingo Android Root) to darmowe i co istotne skuteczne narzędzie przeznaczone do rootowania wszelakiego rodzaju smartonów i tabletów, pracujących pod kontrolą Androida. Doskonale radzi sobie ono z urządzeniami wiodących marek (Samsung, Sony, HTC, LG itp.), jak również tymi mniej znanych producentów.

Program jest banalnie prosty w obsłudze i do pomyślnego przeprowadzenia procesu rootowania nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Stanowi on bardzo dobre rozwiązanie dla mniej doświadczonych użytkowników smartfonów i umożliwia niemalże automatyczne rootowanie urządzenia. Wystarczy, że aktywujemy na smartfonie tryb debugowania USB, podłączymy go do komputera za pośrednictwem kabla USB, a Kingo ROOT samoczynnie zainstaluje wszystkie niezbędne sterowniki i zaproponuje zrootowanie urządzenia.

W razie niepowodzenia Kingo ROOT wyświetli opcję ponownej próby rootowania. Nie zabrakło również funkcji 'Remove Root', pozwalającej szybko i sprawnie przywrócić urządzenie do domyślnych ustawień.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.647 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań262 101
Data aktualizacji16 mar 2018
Rozmiar pliku18.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Kingo ROOT ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (234)