Kingsoft PC Doctor3.3.1.9

WindowsNarzędziaPakiety narzędzioweKingsoft PC Doctor
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kingsoft PC Doctor to darmowy pakiet narzędzi do optymalizacji systemu Windows, a także jego ochrony przed trojanami, malware, komponentami szpiegującymi itp.

Program składa się z trzech modułów, w których znalazły się użyteczne narzędzia do ochrony komputera przez szkodliwym oprogramowaniem, optymalizacji systemu, a także usuwania z dysku wszelakiego rodzaju śmieci, zajmujących jedynie wolną przestrzeń i wpływających na ogólną kondycję systemu. Kingsoft PC Doctor zadowolić powinien zarówno początkujących użytkowników, jak również tych bardziej zaawansowanych. Większość narzędzi po uruchomieniu działa niemalże automatycznie, jednak są i takie, które dają pełną kontrolę nad wykonywanymi operacjami - usuwaniem plików, wpisów w rejestrze oraz wielu innymi. Dodatkowo z poziomu programu możliwe jest pobranie i zainstalowanie narzędzi, rozszerzających jego funkcjonalność. Obejmują one m.in. monitor połączeń sieciowych.

Jednym z głównych i najczęściej chwalonym przez użytkowników komponentem jest moduł antywirusowy. Pomimo, iż nie posiada on zbytnio rozbudowanej funkcjonalności to oferuje 2 silniki skanujące - lokalny i działający w chmurze, które poza możliwością skanowania wybranych obszarów systemu zapewnia również ochronę w czasie rzeczywistym. Wbudowane narzędzia zabezpieczają komputer przed m.in. infekcjami podczas korzystania z Internetu i pobierania plików, zabezpiecza rejestr Windows, uniemożliwia uruchamianie szkodliwych procesów, a także ochrania komputer przed wirusami rozpowszechnianymi np. za pośrednictwem pendrive'ów itp.

Kolejnym, istotnym elementem Kingsoft PC Doctor są narzędzie do optymalizacji oraz oczyszczania komputera, pozwalające poprawić jego wydajność i ogólną kondycję. Z ich pomocą zmienimy wiele istotnych ustawień systemu, aktywujemy\deaktywujemy wybrane komponenty uruchamiane wraz z systemem, usuniemy zbędne dane z dysku, powiązane z przeglądarkami, odtwarzaczami multimediów itp., zadbamy o prywatność poprzez wykasowanie informacji generowanych przez wiele popularnych aplikacji, a także oczyścimy rejestr z błędnych wpisów, kluczy i wielu innych składników, mogących powodować problemy.

Test programów antywirusowych

Zobacz jak sprawdził się Kingsoft PC Doctor w naszym teście programów antywirusowych na rok 2012.

Udostępnij
Kingsoft PC Doctor 3.3.1.9wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.326 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań21 285
Data aktualizacji27 kwi 2012
Rozmiar pliku14.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)