WindowsInternet i komunikacjaKlienty poczty e-mailKiwi for Gmail
Kiwi for Gmail ikona

Kiwi for Gmail4.2.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kiwi for Gmail jest niewielką aplikacją kierowaną do użytkowników usług webowych oferowanych przez firmę Google. Umożliwia ona korzystanie z nich jak ze standardowych programów instalowanych na komputerze, bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej.

Głównym składnikiem Kiwi for Gmail jest desktopowy klient usługi pocztowej Gmail. Oferuje on identyczne funkcje jak jego webowy odpowiednik uruchamiany z poziomu przeglądarki internetowej. Z jego pomocą łatwo i wygodnie odbierzemy nowe wiadomości e-mail, odpowiemy na nie, stworzymy nową korespondencje, dodamy do niej załączniki itd. Dodatkowo użytkownik uzyskuje dostęp do listy kontaktów i kalendarza.

To jednak nie koniec funkcji oferowanych przez Kiwi for Gmail. Decydując się na instalację opisywanego narzędzia uzyskujemy również dostęp do desktopowych odpowiedników edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego oraz aplikacji do tworzenia prezentacji multimedialnych od firmy Google.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentZive, Inc.
Liczba pobrań1 014
Data aktualizacji26 kwi 2024
Rozmiar pliku191.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Kiwi for Gmail ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)