WindowsNarzędziaIdentyfikacja sprzętu i oprogramowaniaKiwi System Info
Kiwi System Info ikona

Kiwi System Info1.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Kiwi System Info to darmowe narzędzie, które służy do sprawdzania informacji na temat systemu operacyjnego, zainstalowanych programów oraz podzespołów znajdujących się w komputerze.

Poszczególne dane, z jakimi można zapoznać się przy wykorzystaniu programu Kiwi System Info zostały podzielone na następujące grupy (w każdej z nich występuje od kilku do kilkudziesięciu kategorii): Hardware Info (informacje o sprzęcie), Data storage (przechowywane dane), Memory (pamięć), System Info (informacje o systemie), Network (połączenie), User & Security (użytkownik i ochrona) oraz Developer (producent, np. sprzętu).

Ponadto program nie wymaga instalacji i zawiera opcję umożliwiającą wyeksportowanie zgromadzonych informacji do pliku tekstowego.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentKozmos.si
Liczba pobrań2 550
Data aktualizacji19 mar 2013
Rozmiar pliku0.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Kiwi System Info ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)