Kiwi System Info ikona

Kiwi System Info1.0.1

WindowsNarzędziaIdentyfikacja sprzętu i oprogramowaniaKiwi System Info
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Kiwi System Info to darmowe narzędzie, które służy do sprawdzania informacji na temat systemu operacyjnego, zainstalowanych programów oraz podzespołów znajdujących się w komputerze.

Poszczególne dane, z jakimi można zapoznać się przy wykorzystaniu programu Kiwi System Info zostały podzielone na następujące grupy (w każdej z nich występuje od kilku do kilkudziesięciu kategorii): Hardware Info (informacje o sprzęcie), Data storage (przechowywane dane), Memory (pamięć), System Info (informacje o systemie), Network (połączenie), User & Security (użytkownik i ochrona) oraz Developer (producent, np. sprzętu).

Ponadto program nie wymaga instalacji i zawiera opcję umożliwiającą wyeksportowanie zgromadzonych informacji do pliku tekstowego.

Udostępnij
Kiwi System Info 1.0.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentKozmos.si
Liczba pobrań2 485
Data aktualizacji19 mar 2013
Rozmiar pliku0.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Kiwi System Info ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)