WindowsArchiwumProgramy archiwalneKlawiatura wizualna dla Office

Klawiatura wizualna dla Office2000

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program Klawiatura wizualna Microsoft jest narzędziem umożliwiającym pisanie na tym samym komputerze w wielu językach. Klawiatura innego języka wyświetlana jest na ekranie. Programu Klawiatura wizualna można użyć podczas przełączania pomiędzy układami klawiatury dla różnych języków. Po zmianie układu klawiatury znaki pojawiające się na ekranie mogą nie odpowiadać tym na klawiaturze. Program Klawiatura wizualna pozwala zobaczyć na ekranie klawiaturę języka, na który przełączono. Dzięki temu można albo klikać klawisze na ekranie, albo odnaleźć właściwe klawisze na klawiaturze i wprowadzić tekst.

Na przykład podczas pracy z polską wersją programu Microsoft Word może pojawić się potrzeba wpisania tekstu greckiego. Po przełączeniu układu klawiatury z polskiego na grecki można użyć programu Klawiatura wizualna, aby wyświetlić na ekranie grecki układ klawiatury. Aby w dokumencie umieścić symbol S, kliknij klawisz S na klawiaturze ekranowej albo wykorzystaj program Klawiatura wizualna jako odwzorowanie klawiatury fizycznej na ekranową i naciśnij odpowiedni klawisz. Klawiatura wizualna działa z następującymi programami pakietu Office 2000: MS Word 2000 MS Excel 2000 MS Outlook 2000 MS PowerPoint 2000 MS Access 2000

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań14 295
Data aktualizacji7 gru 2002
Rozmiar pliku0.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)