WindowsArchiwumProgramy archiwalneKlienci

Klienci1.1.3.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny program pomagający w prowadzeniu kafejki internetowej. Umożliwia precyzyjne naliczanie i kontrolowania czasu przez jaki klienci korzystają z poszczególnych stanowisk komputerowych. Podgląd wszystkich stanowisk możliwy jest z poziomu jednego, przejrzystego okna, co bardzo ułatwia pracę. Program działa w tle i nie wymaga dużych zasobów systemowych - dzięki czemu nie przeszkadza w pracy na poszczególnych stanowiskach. Jednocześnie jest odporny nawet na bardzo duże obciążenie komputera. Pozwala na tworzenie dzienników zdarzeń i podstawowych statystyk kafejki. W obecnej wersji umożliwia obsługę maksymalnie 40 stanowisk komputerowych.

Główne funkcje i zalety programu

  • Precyzyjne naliczanie czasu nawet przy dużym obciążeniu systemu - Ukrywanie głównego okna programu (program nie przeszkadza nam w pracy) - Jednoczesna obsługa 40 stanowisk komputerowych (możliwy wybór konkretnej liczby obsługiwanych stanowisk, w tym stanowisk nieczynnych) - Możliwość dodania informacji dodatkowych do stanowisk - Możliwość dowolnej zmiany nazw stanowisk - Możliwość anulowania naliczania czasu w dowolnym momencie - Możliwość ponownego rozpoczęcia naliczania czasu w dowolnym momencie - Dowolne przenoszenie i dowolna wymiana czasu między stanowiskami - Stały podgląd wszystkich stanowisk bez konieczności przechodzenia między zakładkami - Tworzenie 'Dzienników zdarzeń' w których zapisywane są wybrane przez użytkownika zdarzenia, możliwość edycji dzienników i ich drukowania - Automatyczne tworzenie kopii zapasowych danych dzięki którym można przywrócić stan stanowisk po np. zawieszeniu się systemu lub awarii zasilania - Zabezpieczenie programu hasłem dostępu - Wyświetlenie podsumowania po zakończeniu naliczania czasu w osobnym oknie - Tworzenie podstawowej statystyki kafejki - Funkcja automatycznego sprawdzania dostępności nowej wersji programu
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentCAP Software
Liczba pobrań7 905
Data aktualizacji8 cze 2007
Rozmiar pliku0.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)