Klienci1.1.3.3

WindowsArchiwumProgramy archiwalneKlienci
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny program pomagający w prowadzeniu kafejki internetowej. Umożliwia precyzyjne naliczanie i kontrolowania czasu przez jaki klienci korzystają z poszczególnych stanowisk komputerowych. Podgląd wszystkich stanowisk możliwy jest z poziomu jednego, przejrzystego okna, co bardzo ułatwia pracę. Program działa w tle i nie wymaga dużych zasobów systemowych - dzięki czemu nie przeszkadza w pracy na poszczególnych stanowiskach. Jednocześnie jest odporny nawet na bardzo duże obciążenie komputera. Pozwala na tworzenie dzienników zdarzeń i podstawowych statystyk kafejki. W obecnej wersji umożliwia obsługę maksymalnie 40 stanowisk komputerowych.

Główne funkcje i zalety programu

  • Precyzyjne naliczanie czasu nawet przy dużym obciążeniu systemu - Ukrywanie głównego okna programu (program nie przeszkadza nam w pracy) - Jednoczesna obsługa 40 stanowisk komputerowych (możliwy wybór konkretnej liczby obsługiwanych stanowisk, w tym stanowisk nieczynnych) - Możliwość dodania informacji dodatkowych do stanowisk - Możliwość dowolnej zmiany nazw stanowisk - Możliwość anulowania naliczania czasu w dowolnym momencie - Możliwość ponownego rozpoczęcia naliczania czasu w dowolnym momencie - Dowolne przenoszenie i dowolna wymiana czasu między stanowiskami - Stały podgląd wszystkich stanowisk bez konieczności przechodzenia między zakładkami - Tworzenie 'Dzienników zdarzeń' w których zapisywane są wybrane przez użytkownika zdarzenia, możliwość edycji dzienników i ich drukowania - Automatyczne tworzenie kopii zapasowych danych dzięki którym można przywrócić stan stanowisk po np. zawieszeniu się systemu lub awarii zasilania - Zabezpieczenie programu hasłem dostępu - Wyświetlenie podsumowania po zakończeniu naliczania czasu w osobnym oknie - Tworzenie podstawowej statystyki kafejki - Funkcja automatycznego sprawdzania dostępności nowej wersji programu
Udostępnij
Klienci 1.1.3.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentCAP Software
Liczba pobrań7 886
Data aktualizacji8 cze 2007
Rozmiar pliku0.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)