WindowsDomOrganizery osobisteKnowte
Knowte ikona

Knowte2.0.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Knowte to elegancki notes, w którym można tworzyć notatniki i zapisywać w nich kolejne notatki. Program przypomina OneNote, ale jest dużo prostszy i nie synchronizuje danych z chmurą.

Możliwości formatowania tekstu w Knowte są bardzo ubogie. W notatkach można umieszczać listy punktowane, odnośniki i formatować tekst, ale bez możliwości wyboru fontów. Nie można też umieszczać w notatkach obrazów.

Notatki można przeszukiwać, drukować i eksportować w formacie RTF lub Note. Program pozwala zbierać je w notatnikach i oznaczać jako ulubione te ważniejsze.

W ustawieniach Knowte można wybrać kolor przewodni programu lub pozwolić mu korzystać z kolorystyki Windowsa. Ponadto w ustawieniach można wybrać, jak będą wyświetlane notatki i domyślny rozmiar tekstu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań423
Data aktualizacji2 sie 2021
Rozmiar pliku60.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Knowte ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)