WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoKoala Player

Koala Player3.5 XP Full

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Koala Player to polski odtwarzacz filmów, charakteryzujący się lekkością, prostotą obsługi i wsparciem najpopularniejszych formatów wideo - AVI, MPG, MPEG, MOV, ASF oraz DAT.

Aplikacja w odróżnieniu od wielu konkurencyjnych odtwarzaczy nie została przeładowana zbędnymi i często nie wykorzystywanymi przez większość użytkowników opcjami. Oferuje ona zestaw standardowych funkcji, które poza samą możliwością odtwarzania filmów pozwalają również wyświetlać napisy i dopasowywać je do oglądanego materiału wideo, skalować i zmieniać rozmiar obrazu, przewijać film o zadany czas do przodu lub wstecz, a także definiować szybkość odtwarzania.

Poza podstawowymi opcjami związanymi z napisami (dostępnymi bezpośrednio z poziomu menu kontekstowego) Koala Player wyposażony został również we wbudowany edytor napisów, pozwalający m.in. na korygowanie czasu wyświetlania, wstawianie dodatkowych napisów itp. Co istotne, napisy wyświetlane są przy użyciu specjalnego filtra graficznego, dzięki czemu ich jakość pozostaje na wysokim poziomie.

Koala Player bazuje na sprawdzonej technologii DirectShow, zapewniając tym samym płynne odtwarzanie filmów nawet na starszych komputerach. Ponadto w ręce użytkownika trafia moduł lektora, pozwalający wykorzystać zainstalowane w systemie głosy do czytania napisów. Aplikacja potrafi również naprawiać uszkodzone pliki wideo i usuwać z nich "zamrożone klatki".

Wśród wielu dostępnych wersji językowych odtwarzacza znalazła się oczywiście także polska. Nie zabrakło również obsługi skórek, które umożliwiają dostosowanie wyglądu programu do indywidualnych preferencji użytkownika.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.410 ocen
Twoja ocena
ProducentKoala
Liczba pobrań15 036
Data aktualizacji29 mar 2012
Rozmiar pliku2.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)