Kolejki jeszcze dłuższe. Będzie kolejny rekord frekwencji? #IEM2016

Kolejki jeszcze dłuższe. Będzie kolejny rekord frekwencji? #IEM201604.03.2016 11:48
Kolejki jeszcze dłuższe. Będzie kolejny rekord frekwencji? #IEM2016

Niejeden pewnie wspomni, jak to przed rokiem pierwszego dnia finałów Intel Extreme Masters nie było pod Spodkiem w Katowicach kolejek do wejścia i będzie miał rację. Nie zapominajmy bowiem, że poprzednio impreza rozpoczęła się od dnia tak zwanego biznesowego, z prywatnym wstępem wyłącznie za okazaniem biletu. Obecnie z niego zrezygnowano, co oznacza, iż z daleka widać tłumy już od samego początku. Chyba znów rekord frekwencji zostanie pobity. Ostatnio mieliśmy 104 tysiące zwiedzających.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jeśli ktoś nie miał szczęścia przy próbie kupna biletu w jednej z dwóch tur (rozchodziły się w kilka minut), ani w żadnym z organizowanych przez partnerów przedsięwzięcia konkursów, również na dobrychprogramach, musi sobie zaklepać jakieś 4 godziny na wejście na obiekt. To o ile oczywiście nie złapał lenia i nie pojawił się zbyt późno. Niektórzy fani e-sportu rozpoczęli oblężenie nawet po północy. Od 6 rano już widać było tłum, pomimo faktu, że wrota miały otworzyć się dopiero po 9. Ciekawe, że wiele osób z kartkami z wypisaną na nich chęcią kupna biletu kręci się po okolicy. Z biletami mogliby stanąć w osobnej, krótszej kolejce, ale raczej nie mogą liczyć na szczęście. Da się coś przekąsić prosto z ciężarówki lub którejś gablotki na kołach. Poddenerwowana gawiedź zaciekawia przechodniów, zastanawiających się, czemu dzieci nie są w szkole. W końcu ferie zimowe w Katowicach skończyły się w połowie lutego, więc co za święto?

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Żadne kalendarzowe, ale gracze nie mogli sobie tak fenomenalnych przeżyć odpuścić. Po raz trzeci miasto wita finalistów Counter-Strike'a: Global Offensive, League of Legends oraz StarCrafta II z całego świata. Dzisiaj na scenach rozgrywane są wstępy do weekendowych finałów. Na głównej w Spodku królować będzie Counter. Stratedzy mierzą się w Audytorium, zaś fani najpopularniejszej gry typu MOBA na świecie w sekcji Expo A. Zmagania potrwają do późnej nocy. Nie zapominajcie jednak też o IEM Expo.

350173697212377025

W przyległym do Spodka Międzynarodowym Centrum Kongresowym wystawiają się przecież liczni producenci. Będą rozdawać gadżety, a także organizować miniturnieje z nagrodami. Warto się pokręcić i brać udział w organizowanych na szybko konkursach. Do tego w specjalnej strefie Free to Play tutaj, każdego dnia regularnie odbywać się będą większe rozgrywki z cennymi łupami do zgarnięcia. W piątek od 13 zagracie tu w Heroes of the Storm, zaś o 18:30 w Hearthstone: Heroes of Warcraft. W puli nagród znajdują się produkty Intela, SteelSeries, Komputronika, Gigabyte oraz firmy IIyama.

Aplikacja ESL Event
Aplikacja ESL Event

Przypominamy o opublikowanym niedawno na naszych łamach poradniku w związku z trwającym Intel Extreme Masters. Wiele zawartych tam rad oraz informacji przyda się w najbliższych dniach. Warto mieć też w telefonie rozpiskę najważniejszych wydarzeń oraz mapki zawarte w darmowej aplikacji ESL Event. Została ona przed finałami zaktualizowana w wersji na urządzenia firmy Apple oraz te z systemem Android.

Uwaga!

Koniecznie obserwujcie naszego Facebooka. Będziemy rozdawać na profilu kody na gry dołączane do komputerów z serii IEM, czyli paczki o wartości 460 złotych. Poszukajcie naszych redaktorów w koszulkach dobrychprogramów w tłumie! Róbcie sobie zdjęcia!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)