WindowsArchiwumProgramy archiwalneKoma-Mail

Koma-Mail3.83

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Koma-Mail to niewielki i bardzo łatwy w obsłudze klient poczty e-mail, który wyposażony został we wszystkie niezbędne do obsługi poczty elektronicznej funkcje, a także wbudowany czytnik RSS oraz prosty organizer osobisty.

Aplikacja pozwala na obsługę wielu profili użytkowników, a także nawet kilkunastu kont pocztowych dla każdego z nich. Każdy z profili może zostać zaszyfrowany, a wszystkie gromadzone przez program dane przechowywane są na dysku twardym w odpowiednich folderach. Koma-Mail dobrze radzi sobie z obsługą wiadomości tekstowych i HTML, pozwala tworzyć szablony maili, oznaczać odebrane wiadomości kolorami, filtrować itp. Kolejną, godną uwagi funkcją jest dosyć skuteczny moduł anty-spamowy, pozwalający chronić się przez niechcianymi wiadomościami.

Poza funkcjami do obsługi poczty elektronicznej program wyposażony został także w moduł organizera osobistego. W jego skład wchodzą takie elementy jak prosty czytnik RSS, kalendarz, mogący pełnić również funkcję terminarza, narzędzie do zarządzania kontaktami oraz zadaniami do wykonania.

Koma-Mail obsługuje protokoły IMAP, POP3, SMTP i WebDav, wspierając przy tym APOP i SSL. Jego dużą zaletą jest możliwość uruchamiania z pendrive'a na dowolnym komputerze, bez konieczności instalacji. Pośród wielu wersji językowych znalazła się także polska.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.812 ocen
Twoja ocena
ProducentKoma-Code
Liczba pobrań27 325
Data aktualizacji7 mar 2012
Rozmiar pliku2.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)