WindowsArchiwumProgramy archiwalneKong 1.1.0

Kong 1.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kong to darmowa sieciowa strzelanina z widokiem "z lotu ptaka", w której walczą ze sobą dwie grupy małp. Gracz ma do dyspozycji wiele map i gatunków broni (lasery, bazuki, karabiny, miecze samurajskie) pozwalających pokonać przeciwnika. Podobnie jak w przypadku gry Quake rywalizować można w jednym z trzech trybów rozgrywki. Są to: Death Match, Team Death Match oraz Capture the Flag. Dzięki obsłudze tzw. bootów gracz posiada możliwość zmierzenia się z komputerem na jednej z wielu dostępnych map, ale zdecydowanie większą przyjemność z gry czerpie się podczas potyczek online. Dodatkowo gra zawiera prosty edytor planszy, za pomocą którego w łatwy i szybki sposób można przygotować własne mapy.

Wymagania systemowe: - procesor klasy Intel Pentium 1 Ghz - 512 pamięci RAM - karta graficzna 64 MB - 50 MB wolnej przestrzeni dyskowej

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSpaceDude
Liczba pobrań3 679
Data aktualizacji14 cze 2008
Rozmiar pliku56.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)