Konkurs na blogu dobrychprogramów. W kwietniu do wygrania smartwatch!

Konkurs na blogu dobrychprogramów. W kwietniu do wygrania smartwatch!

Smartwatch Xiaomi - nagroda w konkursie blogowym
Smartwatch Xiaomi - nagroda w konkursie blogowym
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Karolina Kowasz
Redakcja dobreprogramy.pl
01.04.2022 08:08, aktualizacja: 22.09.2022 09:47

Kwiecień rozpoczęty, a wraz z nim kolejna edycja konkursu blogowego i nie jest to primaaprilisowy żart. Konkurs zaczął się 1 kwietnia, więc już trwa - zapraszamy do wzięcia w nim udziału absolutnie wszystkich chętnych, bo staż blogera nie ma tu najmniejszego znaczenia.

Tak jak w poprzednich edycjach, czekamy na ciekawe publikacje, które nagrodzimy rzeczowo. Autor najlepszego w naszej opinii wpisu dostanie smartwatch Xiaomi Mi Watch o wartości 549 złotych. Jeśli godnych wyróżnienia wpisów będzie więcej - przewidujemy także możliwość rozdania dodatkowych nagród pocieszenia w formie gadżetów.

Aby wziąć udział w konkursie, w praktyce wystarczy po prostu... stworzyć ciekawy wpis na swoim blogu na łamach dobrychprogramów. Mogą to zrobić zarówno weterani, jak i zupełnie nowi użytkownicy, którzy dopiero chcą spróbować swoich sił w pisaniu. Oceniać będziemy będziemy zarówno przydatność danego wpisu dla szerokiej grupy odbiorców, jak i wartość merytoryczną.

Blog na DP to unikalna szansa na dotarcie ze swoimi treściami do szerszej publiczności i zyskanie komentarzy zaangażowanej Społeczności. Serdecznie zapraszamy do udziału i publikowania wpisów! O szczegółach jak zawsze możecie przeczytać w regulaminie. Konkurs trwa od 1 do 30 kwietnia.

Marcowy konkurs zakończony. Niedługo wyłonimy zwycięzcę Kindle'a!

Przypominamy, że wraz z końcem ubiegłego miesiąca zakończyła się także dotychczasowa edycja konkursu blogowego, która tym razem trwała od 10 marca. Bądźcie czujni :) zwycięzcę ogłosimy na dniach w kolejnej publikacji. Komisja zabiera się właśnie do obrad.

Autor najlepszego marcowego wpisu otrzyma od nas czytnik e-booków Kindle 10 bez reklam wraz z oryginalnym euti. Miesiąc wcześniej nagrodą był zestaw startowy Arduino. Jak widać, co miesiąc jest o co walczyć, więc tym bardziej raz jeszcze zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)