WindowsArchiwumProgramy archiwalneKonnekt

Konnekt0.6.23.142

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Konnekt to multi komunikator internetowy obsługujący takie sieci jak Gadu-Gadu, Jabber (w tym GTalk, Facebook) oraz Tlen. Program można świetnie przystosować do swoich indywidualnych potrzeb. Od przypisywania indywidualnym kontaktom zestawów emotikonek, do pisania własnych wtyczek.

Do najważniejszych opcji komunikatora zaliczyć należy obsługę wielu profili użytkowników, możliwość prowadzenia rozmów w obrębie sieci LAN, szyfrowanie wiadomości, export/import ustawień i kontaktów do/z XMLa, ustawianie statusu wszystkich sieci na raz, możliwość pisania skryptów do programu definiujących jego działanie i np. reakcje na wychodzące/przychodzące wiadomości, pełna obsługa historii rozmów, włącznie z kompleksowym przeszukiwaniem i zapisywaniem zapytań oraz wyników i znacznie więcej.

Od 21 grudnia 2012 cały projekt dostępny jest na licencji OpenSource (MPL). Do kompilacji potrzebne jest Visual Studio 2005. Tego dnia, zamknięte zostały dotychczasowa strona, oraz forum. Ich statyczne kopie pozostaną dostępne. Dla tych, którzy chcieliby w modyfikować, lub rozwijać Konnekta, autorzy udostępnili wszystkie źródła na GitHub, w ramach otwartej licencji Mozilla. Poczynając od Core i UI, na kUpdate kończąc.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.819 ocen
Twoja ocena
ProducentGrupa Stamina
Liczba pobrań101 855
Data aktualizacji27 gru 2012
Rozmiar pliku6.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (162)