WindowsAkcesoriaObsługa dysków internetowychKopia zapasowa i synchronizacja
Kopia zapasowa i synchronizacja ikona

Kopia zapasowa i synchronizacja3.50

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kopia zapasowa i synchronizacja (Google Backup and Sync) to program do synchronizacji danych z Dysku Google oraz usługi Zdjęć, będący połączeniem i bezpośrednim następcą osobnych wcześniej klientów Dysku oraz Zdjęć. Umożliwia automatyczne przesyłanie danych pomiędzy komputerem i wirtualnym dyskiem w chmurze, by zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo danych.

Aplikacja nie powinna być żadnym zaskoczeniem dla dotychczasowych użytkowników poprzednich programów od Google. Dostępne w ustawieniach opcje są tutaj takie same, zmieniono jednak nieznacznie ich ułożenie dodając podział na zakładki, zaś głównym atutem programu jest po prostu ułatwienie obsługi dzięki połączeniu obydwu usług w całość.

Wśród ustawień znajdziemy więc między innymi możliwość wskazania dokładnej ścieżki zapisu danych, wybrania folderów do synchronizacji, czy też zdecydowania o tym, aby przesyłane fotografie były również automatycznie przekazywane do Zdjęć Google.

Dostępny jest przy tym wybór jakości, w jakiej mają być przesyłane: Google oferuje własne algorytmy ograniczania wielkości plików (kosztem jakości), ale w efekcie nieograniczoną darmową przestrzeń. Alternatywą jest skorzystanie z przesyłania bezstratnego, ale wówczas zdjęcia odliczają dostępne w naszym pakiecie miejsce na dysku.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
1.03 oceny
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań3 478
Data aktualizacji26 cze 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Kopia zapasowa i synchronizacja ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)