bDZVtdLV

Koronawirus w Polsce

Strona głównaWindowsAkcesoriaInne akcesoriaKoronawirus w Polsce
Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Koronawirus w Polsce to bardzo prosta i stworzona z wykorzystaniem biblioteki React.js interaktywna mapa, która prezentuje bieżące informacje na temat infekcji koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce. Aplikacja dostępna jest z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej, zarówno na komputerach, jak również urządzeniach przenośnych (smartfonach i tabletach) niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego.

bDZVtdLX

Aplikacja Koronawirus w Polsce bazuje na mapach udostępnianych przez OpenStreetMap, na których prezentowane są informacje dotyczące zarażeń wirusem z Wuhan. W niewielkich kropkach (ich rozmiar zależny od ilości zakażeń) nad poszczególnymi miastami naszego kraju podawana jest ilość zakażeń na danym obszarze. Ich kliknięcie dostarcza dodatkowo danych o liczbie zgonów.

Dodatkowo w aplikacji znalazły się dwa boksy na głównym ekranie, które informują o liczbie zgonów spowodowanych koronawirusem, sumarycznej ilości potwierdzonych zakażeń i przypadków wyleczeń, ilości osób hospitalizowanych, poddanych kwarantannie oraz objętych nadzorem epidemiologicznym. Nie zabrakło także prostych wykresów prezentujących skalę rozprzestrzeniania się wirusa w wybranych miastach.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań5 057
Data aktualizacji17 mar 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZVtdMC
bDZVtdMT