AndroidGryPrzygodoweKoszmary z Głębin 3: Davy Jones
Koszmary z Głębin 3: Davy Jones ikona

Koszmary z Głębin 3: Davy Jones1.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Koszmary z Głębin 3: Davy Jones to ostatnia część trylogii Koszmary z Głębin autorstwa polskiego studia Artifex Mundi.

Sarah Black oraz jej córka zostały porwane przez Davy’ego Jonesa. Cora zapragnęła uratować matkę, dlatego też podpisała pakt z morskim diabłem. Nasza bohaterka spróbuje go jednak zerwać, rozprawiając się ze wspomnianym antagonistą raz na zawsze. W toku swojej przygody kobieta odkryje wiele informacji na temat przeszłości Davy’ego Jonesa, a także dowie się więcej o sekretach skrywanych przez wyspę piratów.

Ponownie mamy do czynienia z nieskomplikowaną przygodówką typu HOPA, w której poza tradycyjnymi zagadkami logicznymi dostępne są także plansze z ukrytymi obiektami. Tym razem do naszej dyspozycji oddano aż 68 lokacji, 28 mini-gier, 12 posągów do ożywienia, 32 osiągnięć, rozmaite przedmioty kolekcjonerskie (12 morskich diabłów, 10 pirackich map i 24 fragmenty puzzli) i nie tylko.

Koszmary z Głębin 3: Davy Jones zaprojektowano w taki sposób, by gracze, którzy nie będą mogli poradzić sobie z odnalezieniem wskazanych przedmiotów, mogli skorzystać z funkcji podpowiedzi. Gra pozwala również na pomijanie niektórych zagadek logicznych, więc nie trzeba obawiać się, że nie zdołamy dotrzeć do napisów końcowych.

Warto zaznaczyć, że po ukończeniu kilku początkowych, darmowych etapów, możemy odblokować dostęp do dalszej części gry Koszmary z Głębin 3: Davy Jones po uiszczeniu stosownej opłaty.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań56
Data aktualizacji13 lut 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Koszmary z Głębin 3: Davy Jones ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)