WindowsDodatkiRozszerzenia programówKrasbit Layouter

Krasbit Layouter1.08

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zebrany w jeden produkt, zbiór wielu makr do CorelDRAW ułatwiających prace przy składzie w tej aplikacji, pracę z obiektami (podmiana, inteligentne przenoszenie właściwości, wyszukiwanie z grupowaniem i filtrowaniem), pracę z zewnętrznie załączonymi bitmapami oraz optymalizowanie zawartości finalnego projektu tak aby uniknąć wszelkich możliwych usterek przy druku offsetowym (standardowo eksport do PDF z CorelDRAW złożonych graficznie projektów stwarza problemy w druku). Krasbit rozszerza możliwości pakietu oraz usuwa kilka usterek (przede wszystkim związanych z obsługą zewnętrznie załączonych bitmap) w programie CorelDRAW.

Uwaga !

  1. Program do poprawnej pracy wymaga pakietu CorelDRAW X4 z zainstalowanym pakietem poprawek Service Pack 2 (program działa również z wersją X3 z SP2, niektóre makra działają także w wersji 12). 2. Szczegółowa instrukcja instalacji dostępna jest na stronie producenta
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentKrasbit
Liczba pobrań1 609
Data aktualizacji10 lip 2009
Rozmiar pliku0.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)