WindowsGryPrzygodoweKraven Manor

Kraven Manor

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kraven Manor to bardzo wciągający, mroczny horror opowiadający historię pewnej przeklętej posiadłości i jej tajemniczego właściciela - Williama Kravena - zaginionego przed laty w przedziwnych okolicznościach.

W ujęciu FPP będziemy starali się rozwikłać zagadkę mrocznego dworu nie dając się przy tym zastraszyć nieustannie atakującej nas nawiedzonej postaci z brązu. Wraz z trwaniem rozgrywki będziemy poznawać jej diabelską historię odnajdując dawne zapiski oraz książki porozrzucane po całym domu.

Gracz momentami może poczuć się zagubiony i pod presją rychłej utraty życia zwyczajnie nie wiedzieć co robić dalej. Z pomocą przychodzi wówczas podręczny dziennik prowadzony przez głównego bohatera zawierający wskazówki co do dalszych działań. Zawarte w grze proste zagadki logiczne nie frustrują, ale skłaniają bardziej do zastanowienia i logicznego myślenia.

Niezwykły nastrój zagrożenia udało się uzyskać dzięki popularnej technologii Unreal Engine 3, która pięknie powołała do cyfrowego życia poszczególne komnaty domostwa. Co ciekawe, nie od razu wszędzie gracz ma pełny dostęp. W miarę odnajdywania miniaturek kolejnych pomieszczeń i układania ich w odpowiedniej kolejności na specjalnym zaklętym stole, otwierają się drzwi do kolejnych komnat i tak, aż do wielkiego, przerażającego finału.

Świetna grafika oraz oprawa dźwiękowa potęgująca wrażenia niespodziewanymi, nagłymi odgłosami wydobywanymi w najmniej oczekiwanych momentach sprawiają, że Kraven Manor to znakomita zabawa, która z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom produkcji z dreszczykiem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań4 268
Data aktualizacji14 cze 2013
Rozmiar pliku527.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)