AndroidZdrowie i aktywnośćMonitorowanie aktywnościKrokomierz
Krokomierz ikona

Krokomierz1.4.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Krokomierz to w pełni darmowa aplikacja dla osób, które pragną zadbać o swoją sylwetkę. Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, pozwala ona na mierzenie kroków, a pozyskane rezultaty można wykorzystać na wiele rozmaitych sposobów.

Wbudowany czujnik czy GPS?

Na potrzeby opisywanego krokomierza opracowano dwa sposoby śledzenia kroków. Możemy skorzystać z wbudowanego czujnika, by zaoszczędzić baterię, lub też aktywować GPS. W drugim przypadku aplikacja zadba o szczegółowe monitorowanie aktywności użytkownika i będzie zapisywać informacje w czasie rzeczywistym.

Synchronizacja z Google Fit

Z krokomierza warto skorzystać nie tylko po to, by na bieżąco śledzić przebyty pieszo dystans, czas trwania spaceru oraz tempo, ale także kalorie, jakie udało nam się spalić w trakcie wycieczki. Szczegółowe informacje na temat wyników osiągniętych przez użytkownika generowane są za pomocą czytelnych wykresów. Co ciekawe, aplikacja synchronizuje dane z Google Fit.

Zanim zaczniesz…

Krokomierz wymaga dodania odpowiednich informacji, a także szybkiej konfiguracji. Istotne jest przede wszystkim dostosowanie poziomu czułości śledzenia kroków. Tylko w ten sposób będzie w stanie odpowiednio liczyć kroki (w przeciwnym razie dane opublikowane przez program mogą być niezgodne ze stanem faktycznym).

Należy wspomnieć, że Krokomierz oferuje funkcję śledzenia kroków nawet po wygaszeniu ekranu, dzięki czemu można swobodnie umieścić telefon w kieszeni, plecaku, na opasce, itp. Trzeba jednak pamiętać, że wspomniane rozwiązanie nie jest dostępne na wszystkich urządzeniach przenośnych.

Najważniejsze cechy:

  • bardzo prosty w obsłudze krokomierz
  • dwa tryby pracy: przez wbudowany czujnik lub za pomocą GPS-u
  • wyświetla szczegółowe informacje na czytelnych wykresach
  • działa nawet po wygaszeniu ekranu (nie na wszystkich urządzeniach)
  • do pobrania za darmo
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań817
Data aktualizacji27 mar 2024
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
Krokomierz ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)