bEhZpjCd
Krokomierz - bezpłatne liczenie kroków i kalorii ikona

Krokomierz - bezpłatne liczenie kroków i kalorii2.0.6

Strona głównaAndroidZdrowie i aktywnośćMonitorowanie aktywnościKrokomierz - bezpłatne liczenie kroków i kalorii
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ten w pełni darmowy krokomierz oferuje szereg przydatnych funkcji, dzięki którym nie tylko możemy liczyć kroki, ale także sprawdzać przebyty dystans i monitorować, ile kalorii spaliliśmy w trakcie jednego spaceru.

bEhZpjCf

Wydawać by się mogło, że aplikacja tego typu będzie wymagała aktywowania funkcji GPS, ale nic bardziej mylnego, bowiem krokomierz posiada wbudowany czujnik, więc nie musimy włączać lokalizacji w telefonie, by móc z niego korzystać. Co ciekawe, specjalna funkcja oszczędzania energii sprawia, że krokomierz działa w tle i zużywa bardzo mało zasobów.

Z poziomu menu ustawień otrzymujemy dostęp do ustawiania własnych celów, dzięki czemu program idealnie nadaje się dla osób, które dopiero wstały z kanapy, by zadbać o zdrowie, jak i użytkowników dysponujących nienaganną kondycją. Osiągnięte rezultaty przedstawiane są na czytelnych wykresach.

Krokomierz jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy kliknąć „start”, by rozpocząć naliczanie kroków. Na nowszych urządzeniach aplikacja będzie działać w tle (możemy więc umieścić telefon w plecaku, torebce, kieszeni lub w jakimkolwiek innym miejscu), ale na starszych funkcja ta nie jest niestety dostępna i po wygaszeniu ekranu działanie programu zostanie wstrzymane.

Warto zaznaczyć, że przed rozpoczęciem korzystania z aplikacji należy podać dokładne dane, bowiem na ich podstawie system będzie obliczał dystans i liczbę spalonych kalorii. Istnieje także opcja dostosowania czułości krokomierza, dzięki czemu będzie on dokładniej mierzył kroki.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań3 242
Data aktualizacji15 kwi 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Krokomierz - bezpłatne liczenie kroków i kalorii ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhZpjCK
bEhZpjDb