Krut0.9.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Krut to bezpłatny program napisany przy wykorzystaniu Javy, który służy do nagrywania screencastów, czyli operacji przeprowadzanych na ekranie komputera.

Narzędzie idealnie sprawdza się przy tworzeniu prezentacji multimedialnych czy też rozmaitych przewodników. Krut pozwala na rejestrowanie czynności użytkownika (wraz ze wskaźnikiem myszy, co może okazać się bardzo przydatne w określonych sytuacjach), jak również oferuje możliwość nagrywania dźwięku i pozwala na dodanie komentarza głosowego do przygotowywanego materiału. Istotne jest to, że program bardzo dokładnie synchronizuje wideo z dźwiękiem, więc nie musimy się obawiać, że będą one opóźnione względem siebie. Należy zaznaczyć, że aplikacja umożliwia podglądanie rejestrowanego wideo w czasie rzeczywistym.

Krut charakteryzuje się bardzo przejrzystym i nieskomplikowanym interfejsem użytkownika, podzielonym na kilka oddzielnych okien. W najważniejszym z nich znajdziemy kluczowe przyciski, umożliwiające szybkie rozpoczęcie nagrywania i utworzenie zrzutu ekranowego. Za jego pomocą określimy również, jaki fragment pulpitu ma być rejestrowany. Pozostałe okna służą do zdefiniowania rozmaitych opcji (np. jakość kodowania czy też liczba klatek na sekundę) i zapoznania się z ustawieniami programu.

Udostępnij
Krut 0.9.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentKrut Team
Liczba pobrań105
Data aktualizacji30 lis 2015
Rozmiar pliku2.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (1)