Książki informatyczne za pół ceny z okazji urodzin wydawnictwa Helion

Książki informatyczne za pół ceny z okazji urodzin wydawnictwa Helion

Książki informatyczne za pół ceny z okazji urodzin wydawnictwa Helion
18.09.2017 12:49

Jeśli szukacie okazji, by niewielkim kosztem uzupełnić swoją informatyczną biblioteczkę, warto zajrzeć na stronę promocji poprawinowej wydawnictwa Helion. Dziś i jutro książki z listy zostały przecenione o przynajmniej połowę.

Wydawnictwo skończyło 26 lat i ma się świetnie. Urodziny nie mogły obejść się bez promocji, a obecnie trwają „e-bookowe poprawiny”, w ramach których książki w postaci elektronicznej można kupić sporo taniej. Na liście znajdują się także bestsellery, jak „Docker. Praktyczne zastosowania” Karla Matthiasa i Seana Kane'a. Nie zabrakło książek nie do końca technicznych – na przykład popularny kurs języka angielskiego „English 4 IT” Beaty Błaszczyk.

Obraz

Promocją zostały objęte także książki do nauki programowania dla najmłodszych, warto więc przejrzeć promocję i pod tym kątem, uzupełniając szkolną biblioteczkę o takie pozycje, jak „Python na start!”, „Scratch bez tajemnic. Programowanie gier od podstaw”, „Scratch. Komiksowa przygoda z programowaniem”, „Elektronika dla małych i dużych. Od przewodu do obwodu” i wiele innych. Jeśli Waszym dzieciom przydałyby się podręczniki uzupełniające, to świetna okazja, by je zdobyć.

Promocją zostały tym razem objęte tylko elektroniczne wydania książek. Ceny są atrakcyjne, a z promocji można skorzystać tylko dziś i jutro.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)