iOSMultimediaInne programy multimedialneKunster
Kunster ikona

Kunster

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kunster - AR Art Video Maker to aplikacja do tworzenia materiałów wideo z wykorzystaniem technologii rzeczywistości rozszerzonej. Dzięki niej możemy przeobrazić zwykłe miejsca w dzieła sztuki.

O co tu chodzi?

Odwiedzanie muzeów jest zabronione, a galerie sztuki zostały zamknięte z powodu pandemii koronawirusa. Na szczęście jednak powstają aplikacje, dzięki którym możemy zanurzyć się w rozszerzonej rzeczywistości. Jedną z nich jest Kunster - AR Art Video Maker, czyli prosty w obsłudze program do tworzenia materiałów wideo z użyciem najnowszych technologii.

Kunster - AR Art Video Maker pozwoli nam ujrzeć ludzi, budynki, zwierzęta i rośliny tak, jakby zostały namalowane przez znanych artystów. Do wyboru są różne style malowania inspirowane Gwieździstą Nocą Van Gogha, Mona Lisą Da Vinciego, Krzykiem Edvarda Muncha i Płacząca kobietą Pabla Picassa. Warto dodać, że za sprawą Kunster - AR Art Video Maker dowiemy się także więcej na temat w/w malarzy.

Jak to działa?

Wystarczy uruchomić Kunster - AR Art Video Maker, wybrać artystę i skierować aparat smartfona lub tabletu w odpowiednim kierunku. Następnie trzeba skorzystać z przycisku kwadratu, by wybrać miejsce, w którym umieścimy swój portal. Przejdziemy wówczas przez ruchomy kadr sprawiając, że nasz salon stanie się żywym arcydziełem. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, by używać aplikacji także poza domem, pamiętając jednak o zasłanianiu ust i nosa ze względu na COVID-19.

Łatwe udostępnianie

Kunster - AR Art Video Maker pozwala na dzielenie się swoimi pracami z użytkownikami za pośrednictwem Facebooka, Instagrama oraz innych serwisów społecznościowych.

Najważniejsze cechy:

  • program do tworzenia filmów AR
  • zamień codzienne miejsca w dzieła sztuki
  • cztery style malowania inspirowane dziełami Van Gogha, Da Vinciego, Muncha i Picassa
  • szybkie udostępnianie materiałów w internecie

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentnetguru
Liczba pobrań82
Data aktualizacji22 maj 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Kunster ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)