AndroidZakupyKupony rabatoweKupony, gazetki promocje Qpony
Kupony, gazetki promocje Qpony ikona

Kupony, gazetki promocje Qpony6.19.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kupony, gazetki promocje Qpony to aplikacja zawierająca w sobie informacje o promocjach oraz kupony do wielu popularnych sieci sklepów, a także restauracji.

Aplikacja posiada możliwość założenia oraz logowania na konto, dzięki czemu zyskujemy możliwość synchronizacji naszych danych i ustawień pomiędzy różnymi urządzeniami. Nie jest ono jednak niezbędne do korzystania z programu. Dane do wyświetlenia są określane na podstawie naszej lokalizacje, możemy ją ustalić ręcznie.

Poza prezentacją ogólnodostępnych promocji, aplikacja posiada także akcje partnerskie, czyli okazje przygotowane tylko z myślą o użytkownikach Qponów. Jeżeli chodzi o zawartość to znajdziemy tu większość najpopularniejszych sieci sklepów oraz restauracji i fastfoodów. Dzięki podziałowi na kategorie, łatwiej znaleźć produkty z interesujących nas zakresów.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę Androda 4.0. Dodatkową zaletą jest możliwość pobrania część treści do pamięci urządzenia i korzystania z nich bez potrzeby połączenia z siecią. Aplikacja jest darmowa i nie wyświetla dodatkowych reklam.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań452
Data aktualizacji31 sty 2024
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Kupony, gazetki promocje Qpony ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)