Kupujesz laptop Acera? Odbierz prezenty warte 800 złotych – w zestawie m.in. Microsoft Office

Kupujesz laptop Acera? Odbierz prezenty warte 800 złotych – w zestawie m.in. Microsoft Office

Kupujesz laptop Acera? Odbierz prezenty warte 800 złotych – w zestawie m.in. Microsoft Office
Oskar Ziomek
08.09.2018 10:17

Jeśli planujesz zakup nowego laptopa, Acer ma dla ciebie ciekawą propozycję. Zachęcając do wyboru urządzeń z procesorami 8. generacji Intela, producent dodaje do każdego takiego zakupu zestaw cennych prezentów, w tym oprogramowanie i akcesoria sprzętowe. To oferta, która może się okazać ciekawa między innymi dla studentów i wiele wskazuje na to, że Acer właśnie w tę grupę klientów celuje: promocja już się rozpoczęła, a potrwa do 21 października lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

W zestawie, który oferowany jest jako prezent, do komputerów dodawany jest pakiet biurowy Microsoft Office 365 Personal (z dostępem do kompletu programów biurowych i 1 TB miejsca na dane w chmurze OneDrive), kod pozwalający wydłużyć standardową gwarancję laptopa do 3 lat dzięki Acer Care Plus, klucz aktywacyjny do antywirusa G Data, a także sprzęt: firmowa mysz i torba na laptopa. Jak informuje producent, łączna wartość zestawu to 800 złotych.

Acer Swift 5 SF514-53T pokazany podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie.
Acer Swift 5 SF514-53T pokazany podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie.

Warto zaznaczyć, że aby go otrzymać, trzeba najpierw kupić komputer, a dopiero potem wypełnić formularz, by otrzymać prezenty. Akcja prowadzona jest na Facebooku Acera, gdzie należy zarejestrować swój zakup, a po uzyskaniu potwierdzenia oczekiwać na paczkę od kuriera w czasie kolejnych 15 dni. Aby wziąć udział w promocji, komputer musi zostać kupiony w jednym z wyznaczonych sklepów: Komputronik, Media Expert, Media Markt, Morele, RTV Euro AGD, Saturn lub X-KOM, choć oczywiście może to być zakup zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w internecie.

Jak wspomniano na wstępie, komputery objęte promocją to te modele Acera, które wyposażono w najnowsze procesory Intela. W praktyce mowa jest o propozycjach z serii Aspire, Spin oraz Swift. Pełną listę kilkudziesięciu modeli laptopów objętych promocją można znaleźć w regulaminie akcji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)