iOSZdrowie i aktywnośćInne programy sportowe i medyczneKwarantanna domowa
Kwarantanna domowa ikona

Kwarantanna domowawersja 1.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kwarantanna domowa to udostępniona przez Ministerstwo Cyfryzacji, oficjalna aplikacja kierowana do osób przebywających na kwarantannie w warunkach domowych. Dzięki niej sprawnie i wygodnie potwierdzimy swoją lokalizację oraz czy dotrzymujemy założenia jakie zostały w związku z nią na nas narzucone.

Aplikacja tylko dla przebywających na kwarantannie

Opisywana aplikacja dostępna jest dla urządzeń mobilnych z Androidem oraz iOS-em, jednak korzystać z niej mogą tylko i wyłącznie osoby dodane do bazy jako przebywające na kwarantannie domowej. Po jej uruchomieniu należy podać swój nr telefonu, na który wysłany zostanie kod autoryzacyjny i odbędzie się logowanie za pośrednictwem SMS. Następnym krokiem będzie wykonanie sobie selfie i wczytanie go do aplikacji.

Jak odbywać się będzie kontrola?

Przebywający na kwarantannie będzie mógł w dowolnym momencie dnia dostać wiadomość, w której poproszony będzie o wykonanie sobie zdjęcia i przesłanie go za pośrednictwem aplikacji. Odpowiednie algorytmy porównają wykonane zdjęcie z selfie wykonanym na początku i na bazie danych geolokalizacyjnych zapisanych w wykonanej fotografii zweryfikuje czy dotrzymujemy warunków kwarantanny.

Na wykonanie tej operacji użytkownik będzie miał 20 minut i jeśli w tym czasie nie zostanie ona wykonana wysłane zostanie przypomnienie. Brak reakcji ze strony osoby mającej przebywać na kwarantannie może skutkować powiadomieniem odpowiednich służb, aby skontrolowały czy jej warunki są przestrzegane.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań294
Data aktualizacji20 lis 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Kwarantanna domowa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)