bDZBQodh
KyBook Reader ikona

KyBook Reader2.1.6

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

KyBook Reader rozbudowany czytnik e-booków, e-komiksów i innych materiałów cyfrowych. Oferuje nie tylko bogaty wachlarz wspieranych formatów, ale także szeroki zakres źródeł, z których możemy pobierać nasze książki.

bDZBQodj

Aplikacja do działania nie wymaga zakładania żadnego konta. Po jej instalacji wita nas jedna darmowa książka, na której możemy przetestować działanie programu, możemy również przystąpić do pobierania nowych. Wśród formatów z jakich możemy korzystać znajdują się między innymi: EPUB, FB2, RTF, PDF, DJVU, CHM, CBR, CBZ, MP3, M4A, M4B. KeyBook radzi sobie także z archwiami spakowanymi za pomocą zipa i rara.

Bardziej imponująco prezentuje się lista wspieranych źródeł. Podzielono je na kilka kategorii. Poza pozycjami zgormadzonymi w pamięci telefonu możemy skorzystać z otwartych katalogów (nie tylko sporej bazy, ale również dodając własne), popularnych chmur takich jak Dropboks, Dysk Google, OneDrive,Yandex, bibliotek takich jak LitRes czy też Google Books oraz wielu innych. Pod tym względem ciężko KyBook Reader cokolwiek zarzucić.

Możliwości aplikacji są równie bogate. Część jest zależna od formatu, ale w większości przypadków możemy modyfikować wygląd strony, wielkość czcionki, styl, fonty, kopiować tekst, tłumaczyć, sprawdzać w słowniku. Sporą zaletą jest wsparcie dla systemowego syntezatora mowy. KyBook Reader może nam czytać wybrane książki, opcja ta wspiera język polski i działa w tle. Dodatkowo program radzi sobie z łamaniem polskich słów.

Większość opcji KyBook Reader dostępna jest za darmo. Za dodatkowe musimy zapłacić około 10 zł. Przez pierwszy miesiąc możemy też testować wersję PRO bez opłat. To jeden z najlepszych i najbardziej rozbudowanych czytników dostępnych na iOS.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań95
Data aktualizacji20 gru 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
KyBook Reader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZBQodO
bDZBQoef