Labrys1.0.12

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Labrys to alternatywa dla Menu Start w systemie operacyjnym Windows.

W przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu, które są zamiennikami Menu Start, Labrys oferuje nieco inne rozwiązania, ale działa na podobnej zasadzie, czyli umożliwia łatwe i szybkie uruchamianie wybranych programów czy innej zawartości znajdującej się na dysku twardym komputera (także jako administrator lub z poziomu wiersza poleceń).

Producent dzieli główne okno programu na dwa panele. W lewym otrzymujemy dostęp do listy zainstalowanych aplikacji (indeks alfabetyczny pozwala na bardzo szybkie zlokalizowanie niezbędnych treści), natomiast w prawym umieszczone zostały skróty utworzone przez użytkownika.

Labrys oferuje wsparcie dla tradycyjnych kontrolerów, tj. myszy i klawiatury, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z aplikacji przy użyciu ekranu dodatkowego. Poza standardowym widokiem dostępny jest także interfejs minimalistyczny (mniejsza czcionka).

Udostępnij
Labrys 1.0.12wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentVTT
Liczba pobrań212
Data aktualizacji26 maj 2019
Rozmiar pliku26.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)