WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituLabrys

Labrys1.0.12

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Labrys to alternatywa dla Menu Start w systemie operacyjnym Windows.

W przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu, które są zamiennikami Menu Start, Labrys oferuje nieco inne rozwiązania, ale działa na podobnej zasadzie, czyli umożliwia łatwe i szybkie uruchamianie wybranych programów czy innej zawartości znajdującej się na dysku twardym komputera (także jako administrator lub z poziomu wiersza poleceń).

Producent dzieli główne okno programu na dwa panele. W lewym otrzymujemy dostęp do listy zainstalowanych aplikacji (indeks alfabetyczny pozwala na bardzo szybkie zlokalizowanie niezbędnych treści), natomiast w prawym umieszczone zostały skróty utworzone przez użytkownika.

Labrys oferuje wsparcie dla tradycyjnych kontrolerów, tj. myszy i klawiatury, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z aplikacji przy użyciu ekranu dodatkowego. Poza standardowym widokiem dostępny jest także interfejs minimalistyczny (mniejsza czcionka).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentVTT
Liczba pobrań219
Data aktualizacji26 maj 2019
Rozmiar pliku26.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)