AndroidBezpieczeństwoKlienty VPNLantern
Lantern ikona

Lantern7.8.6 (20240522.051655)

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lantern to darmowy narzędzie, dzięki któremu zyskamy dostęp do zablokowanych treści. Aplikacja nie wymaga ani rejestracji, ani konfiguracji.

Korzystanie z programu Lantern jest bajecznie proste. Po uruchomieniu wystarczy przesunąć palcem po ekranie w prawą stronę, by aktywować połączenie. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak cieszyć się dostępem do wszystkich aplikacji i stron internetowych, które wcześniej były z rozmaitych względów zablokowane. Jest to możliwe dzięki ominięciu firewalla.

Lantern szyfruje całą aktywność użytkownika, w efekcie czego nie ma możliwości wyśledzenia go w internecie. Zwiększa to nie tylko komfort pracy, ale także bezpieczeństwo, zwłaszcza wtedy, gdy wprowadzamy sporo poufnych danych do sieci (np. logujemy się do konta bankowego czy też służbowego maila, gdzie przechowujemy ważne dokumenty).

Uwaga!

  • Darmowa wersja programu Lantern oferuje transfer na poziomie 500 MB danych miesięcznie. Po wykorzystaniu limitu możemy nadal korzystać z aplikacji z mniejszą prędkością lub zdecydować się na zakup wersji PRO.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań198
Data aktualizacji22 maj 2024
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Lantern ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)