Lara Croft: Relic Run ikona

Lara Croft: Relic Run1.11.121

AndroidGryZręcznościoweLara Croft: Relic Run
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lara Croft: Relic Run to kolejna gra w świecie Lary Croft, ale pierwsza stworzona z myślą tylko o urządzeniach mobilnych. Jej rozgrywkę oparto na mechanice gier z gatunku endless runner, dzięki czemu tytuł bardzo dobrze sprawdza się na ekranach dotykowych.

Akcję obserwujemy zza pleców naszej bohaterki. W grę standardowo wprowadza nas krótki przewodnik, który przybliża dostępne ruchy i przeszkody. Warto się z nim zapoznać, bo to właśnie ilość możliwych gestów oraz poziom trudności wyróżniają Lara Croft: Relic Run na tle innych gier tego typu. Z powodu konstrukcji poziomów oraz pułapek gra od początku stawia wysokie wymagania naszej zręczności.

Standardowo dla runnerów podczas biegu zbieramy porozrzucane skarby. Za ich pomocą możemy dokupić zdolności specjalne, bronie, ulepszyć postać czy też zmienić skórkę naszej Lary. Bez korzystania z mikropłatności ciężko zdobycie wiele z tych elementów, nie są one jednak niezbędne do dobrej zabawy. Od strony technicznej zawodzi optymalizacja tytułu. Gra potrafi gubić klatki nawet na mocnych smartfonach.

Kolejnym ważnym elementem gry jest model kolizji bohatera z przeszkodami. Lara ginie i uderza w przeszkody na wiele różnych sposobów. Sam model postaci jest wykonany bardzo dobrze. Jeżeli nie macie jeszcze dość gier tego typu, dodatkowo lubicie postać pani archeolog warto sięgnąć po Lara Croft: Relic Run. Gra wspiera usługę Google Play Gry dzięki czemu możemy nie tylko odblokować osiągnięcia, ale też rywalizować na punkty ze znajomymi. Nie zabrakło także integracji z Facebookiem.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań325
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Lara Croft: Relic Run ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)