bEEIskqJ

Last Chaos

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Last Chaos to przedstawicieli gier z gatunku MMORPG (Massive(ly)Multiplayer Online Role-playing Game). Akcja gry toczy się wlandach Iris, na których bogowie Ciemności i Światła - Eres iApollon - połączyli swe siły i stworzyli gatunek śmiertelników,którymi zaludnili swój świat. Gatunek, który zrodzili do życiawydawał im się unikalny i wręcz doskonały. Apollon ze swej miłościzrodził Elfy, które pałały miłością do wszystkiego co żyje naziemi, Eres zaś dał początek gatunkowi ambitnemu, żądnemu wiedzy oświecie i głodnemu wszelkich doświadczeń. Niestety stan euforii nietrwał długo, a wraz z kolejnymi pokoleniami bogów niepokój naświecie narastał coraz to bardziej. Wojna okazała się nieunikniona.Konflikt pogrążył na długie lata landy Iris wraz z ich wszystkimimieszkańcami.

bEEIskqL

Fabuła gry nie odbiega zasadniczo od innych pozycji należącychdo gatunku. Naszym zadaniem jest w miarę możliwie precyzyjneumiejscowienie się w panujących realiach gry. Polega to na możliwienajlepszym doborze charakteru dla swojej postaci (Knight, Healer,Mage, Titan, Rogue, Sorcerer) pamiętając o ich indywidualnychzdolnościach, umiejętnościach i preferencjach. Przebywając bezkresne obszary krainy Iris skazani jesteśmy naciągłe potyczki z różnego rodzaju postaciami. Zazwyczaj są topotwory, które dostarczają nam doświadczenia oraz środków, przypomocy których możemy wejść w posiadanie innych niezbędnychprzedmiotów. Możemy nimi zahandlować z innymi postaciami NPC(bohaterowie niezależni jak np. Traders - Kupcy) uzyskując w zamiansurowce potrzebne do wytworzenia finalnych przedmiotów. Walcząc o doświadczenie, ekwipunek, zdobywając kolejne poziomy niemożemy zapomnieć o możliwości "przygarnięcia zwierzaka". Umożliwiato "Pet system", dzięki któremu można wejść w posiadanie konia lubsmoka. Zwierzęta można trenować i wykorzystywać w walce, gdzierównież i one zdobywają doświadczenie. Należy je karmić i opiekowaćsię nimi. Oprócz niezwykłej przydatności na polu walki dają namprestiż i większą siłę przebicia. Oprawa graficzna stoi na przyzwoitym poziomie, a przygrywająca wtle muzyczka stwarza specyficzny klimat właściwy dla LastChaos. Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor - Pentium III 1GHz Pamięć - 512 MB RAM Wolne miejsce na dysku - 700 MB Karta grafiki - GeForce2 MX/Radeon 7500 32 MB

Udostępnij
Last Chaos nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań14 429
Data aktualizacji2 mar 2007
Rozmiar pliku1587.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEIskrH