WindowsGryPrzygodoweLast Chaos

Last Chaos

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Last Chaos to przedstawicieli gier z gatunku MMORPG (Massive(ly) Multiplayer Online Role-playing Game). Akcja gry toczy się w landach Iris, na których bogowie Ciemności i Światła - Eres i Apollon - połączyli swe siły i stworzyli gatunek śmiertelników, którymi zaludnili swój świat. Gatunek, który zrodzili do życia wydawał im się unikalny i wręcz doskonały. Apollon ze swej miłości zrodził Elfy, które pałały miłością do wszystkiego co żyje na ziemi, Eres zaś dał początek gatunkowi ambitnemu, żądnemu wiedzy o świecie i głodnemu wszelkich doświadczeń. Niestety stan euforii nie trwał długo, a wraz z kolejnymi pokoleniami bogów niepokój na świecie narastał coraz to bardziej. Wojna okazała się nieunikniona. Konflikt pogrążył na długie lata landy Iris wraz z ich wszystkimi mieszkańcami.

Fabuła gry nie odbiega zasadniczo od innych pozycji należących do gatunku. Naszym zadaniem jest w miarę możliwie precyzyjne umiejscowienie się w panujących realiach gry. Polega to na możliwie najlepszym doborze charakteru dla swojej postaci (Knight, Healer, Mage, Titan, Rogue, Sorcerer) pamiętając o ich indywidualnych zdolnościach, umiejętnościach i preferencjach. Przebywając bezkresne obszary krainy Iris skazani jesteśmy na ciągłe potyczki z różnego rodzaju postaciami. Zazwyczaj są to potwory, które dostarczają nam doświadczenia oraz środków, przy pomocy których możemy wejść w posiadanie innych niezbędnych przedmiotów. Możemy nimi zahandlować z innymi postaciami NPC (bohaterowie niezależni jak np. Traders - Kupcy) uzyskując w zamian surowce potrzebne do wytworzenia finalnych przedmiotów. Walcząc o doświadczenie, ekwipunek, zdobywając kolejne poziomy nie możemy zapomnieć o możliwości "przygarnięcia zwierzaka". Umożliwia to "Pet system", dzięki któremu można wejść w posiadanie konia lub smoka. Zwierzęta można trenować i wykorzystywać w walce, gdzie również i one zdobywają doświadczenie. Należy je karmić i opiekować się nimi. Oprócz niezwykłej przydatności na polu walki dają nam prestiż i większą siłę przebicia. Oprawa graficzna stoi na przyzwoitym poziomie, a przygrywająca w tle muzyczka stwarza specyficzny klimat właściwy dla Last Chaos. Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor - Pentium III 1GHz Pamięć - 512 MB RAM Wolne miejsce na dysku - 700 MB Karta grafiki - GeForce2 MX/Radeon 7500 32 MB

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań14 501
Data aktualizacji2 mar 2007
Rozmiar pliku1587.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)