iOSGryAkcja i strzelankiLast Day on Earth: Survival
Last Day on Earth: Survival ikona

Last Day on Earth: Survival

Last Day on Earth: Survival to survivalowa gra akcji osadzona w postapokaliptycznym świecie. Tytuł umożliwia zabawę w pojedynkę, ale w każdej chwili możemy spotkać prawdziwych graczy, którzy mogą stanowić dla nas zagrożenie.

Last Day on Earth: Survival przedstawia niepokojącą wizję przyszłości. Trafiamy do 2027 roku, kiedy to po naszej planecie rozprzestrzenił się tajemniczy wirus, doprowadzając do niemal całkowitego wyginięcia gatunku ludzkiego. Tytuł gry jest dość przewrotny, bo tak naprawdę podczas rozgrywki musimy zrobić wszystko, aby nie był to nasz ostatni dzień na Ziemi. Nie będzie to łatwe, gdyż niemal wszędzie można spotkać nieumarłych.

Last Day on Earth: Survival wymaga przede wszystkim znalezienia środków niezbędnych do życia. Gracz musi regularnie zaspokajać podstawowe potrzeby swojego bohatera, takie jak głód czy pragnienie, tworzyć nowe rodzaje broni lub też używać prymitywnych narzędzi, dzięki którym odeprze wrogów (nie tylko zombie, ale także np. dzikie zwierzęta). Przeciwnicy mogą atakować grupami, dlatego też niekiedy warto zbudować fortyfikację z pułapkami, by nie doprowadzić do śmierci naszego protagonisty.

Wzorem innych gier na platformy mobilne, Last Day on Earth: Survival jest dostępne za darmo. Grę pobierzemy bez uiszczania jakichkolwiek opłat, ale w trakcie rozgrywki otrzymamy możliwość skorzystania z mikropłatności. Dzięki nim kupimy za prawdziwe pieniądze rozmaite przedmioty do wykorzystania w trakcie zabawy.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKefir!
Liczba pobrań79
Data aktualizacji7 kwi 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Last Day on Earth: Survival ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)