WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaLatencyMon Home Edition

LatencyMon Home Edition7.20 Build 720.31021

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LatencyMon Home Edition to darmowa edycja narzędzia, za pomocą którego możemy sprawdzić, co spowalnia nasz komputer i uprzykrza chociażby oglądanie plików multimedialnych, w tym materiałów streamowanych online. Sprawdzając opóźnienia, zidentyfikujemy ewentualnych winowajców i będziemy wiedzieć, co dokładnie jest nie tak w systemie.

Jeśli podczas oglądania plików wideo oraz podczas wykonywania na nich różnych czynności masz do czynienia z wyraźnymi, wyczuwalnymi lagami (opóźnieniami), to możliwe, że problemem jest jeden z uruchomionych procesów lub nieprawidłowo działający sterownik. Za pomocą niniejszej aplikacji zdołasz namierzyć przyczynę problemów i przeanalizować swój system pod kątem występujących opóźnień. Wystarczy uruchomić monitorowanie, a program zacznie zbieranie wszystkich potrzebnych informacji, prezentując je w kilku zakładkach.

LatencyMon Home Edition automatycznie tworzy statystyki z aktualnie monitorowanej sesji i dostarcza wielu informacji, takich jak średni czas wykonywania operacji na konkretnych rdzeniach procesora, najwyższy czas wykonania akcji przez sterownik oraz sumaryczny czas, jaki "zajął" dany sterownik lub urządzenie. Z tymi informacjami można zidentyfikować problem, co z kolei powinno pomóc w jego naprawie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań7 475
Data aktualizacji22 paź 2021
Rozmiar pliku3.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)