bDTZIqtN

LatencyMon Home Edition6.71

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LatencyMon Home Edition to darmowa edycja narzędzia, za pomocą którego możemy sprawdzić, co spowalnia nasz komputer i uprzykrza chociażby oglądanie plików multimedialnych, w tym materiałów streamowanych online. Sprawdzając opóźnienia, zidentyfikujemy ewentualnych winowajców i będziemy wiedzieć, co dokładnie jest nie tak w systemie.

bDTZIqtP

Jeśli podczas oglądania plików wideo oraz podczas wykonywania na nich różnych czynności masz do czynienia z wyraźnymi, wyczuwalnymi lagami (opóźnieniami), to możliwe, że problemem jest jeden z uruchomionych procesów lub nieprawidłowo działający sterownik. Za pomocą niniejszej aplikacji zdołasz namierzyć przyczynę problemów i przeanalizować swój system pod kątem występujących opóźnień. Wystarczy uruchomić monitorowanie, a program zacznie zbieranie wszystkich potrzebnych informacji, prezentując je w kilku zakładkach.

LatencyMon Home Edition automatycznie tworzy statystyki z aktualnie monitorowanej sesji i dostarcza wielu informacji, takich jak średni czas wykonywania operacji na konkretnych rdzeniach procesora, najwyższy czas wykonania akcji przez sterownik oraz sumaryczny czas, jaki "zajął" dany sterownik lub urządzenie. Z tymi informacjami można zidentyfikować problem, co z kolei powinno pomóc w jego naprawie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
LatencyMon Home Edition 6.71wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań5 661
Data aktualizacji2 lip 2019
Rozmiar pliku2.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZIquu
bDTZIquL