WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituLaunchBar Commander
LaunchBar Commander ikona

LaunchBar Commander1.158.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

LaunchBar Commander to poręczny gadżet pozwalający na dodanie do pulpitu (aczkolwiek z możliwością włączenia opcji "zawsze na wierzchu") specjalnego widżetu, zawierającego w zasadzie dowolnie skonfigurowany zestaw aplikacji.

Liczba dokowalnych widżetów jest praktycznie nieograniczona i można je dowolnie rozmieszczać na ekranie - albo użyć funkcji dokowania, aby przylegały do brzegów ekranu, na sposób podobny do menu start. Pomimo swojej prostej aparycji, do każdego z paneli możemy "włożyć" w zasadzie dowolny zestaw programów, skrótów, czy też instrukcji, uzyskując w ten sposób szybszy do nich dostęp.

Liczba opcji dostępnych w LaunchBar Commander może onieśmielać, ale z pewnością głębię możliwości docenią osoby zaawansowane w technikach komputerowych i muszących często sięgać po określony zestaw aplikacji oraz narzędzi. Program ten dodatkowo obsługuje wtyczki, posiada opcje importu i eksportu ustawień, aczkolwiek brakuje mu obsługi skórek do zmiany kolorystyki i wyglądu widżetów.

Uwaga!

  • Licencja do użytku domowego jest ważna przez okres 10 dni - po tym czasie należy ją odnowić.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentDonationcoder
Liczba pobrań219
Data aktualizacji24 sty 2020
Rozmiar pliku2.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
LaunchBar Commander ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)