MacOSNarzędziaNarzędzia systemoweLaunchControl
LaunchControl ikona

LaunchControl1.35.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LaunchControl to wygodny interfejs do zarządzania usługami launchd, systemowymi i użytkownika, w systemie macOS. Program świetnie zastąpi menedżera procesów i konsolowe narzędzie launchctl.

LaunchControl pokazuje wszystkie usługi i ich stan w sposób pozwalający szybko ocenić, czy stwarzają jakieś problemy. W przypadku błędów program od razu pokaże skrócony opis. W szczegółowym widoku można zobaczyć także ścieżki, atrybuty, parametry, sposób uruchamiania i wiele innych informacji. Długą listę usług można filtrować i przeszukiwać.

Włączanie i wyłączanie usług, a także ładowanie w razie potrzeby wymaga tylko jednego kliknięcia. Ponadto LaunchControl dostarcza interfejs dla każdego z kluczy konfiguracji. Lista automatycznie się dostosowuje do zaznaczonej w danym momencie usługi. Konfigurację można dostosować bez ręcznej edycji plików.

Domyślnie interfejs LaunchControl zawiera wszystkie udokumentowane funkcje launchd. Jeśli jednak potrzebna jest funkcja eksperymentalna albo nieudokumentowana, można przełączyć program na tryb zaawansowany. Nie zabrakło możliwości przeglądania logów.

WIele zadań można szybko uruchomić z poziomu belki systemowej, gdzie zagnieżdża się niewielkie menu z listą usług i statusem każdej z nich. Listę można ułożyć samodzielnie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Producentsoma-zone
Liczba pobrań66
Data aktualizacji22 lis 2017
Rozmiar pliku5.29 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (shareware)
LaunchControl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)